تبلیغات
استقلالی - دردسر جدید رونالدینیو و انتشار تصاویر شب‌زنده‌داری
یکشنبه 30 آبان 1389

دردسر جدید رونالدینیو و انتشار تصاویر شب‌زنده‌داری

• نوشته شده توسط: سجاد فلاح

دردسر جدید رونالدینیو و انتشار تصاویر شب‌زنده‌داری

مرد سال 2004 و 2005 فوتبال جهان و عضو تیم آ.ث میلان ایتالیا پس از مدت‌ها جنجال تازه‌ای آفرید.

به نقل از روزنامه نویه زورخرسایتونگ، رونالدینیو که در گذشته بارها شب‌زنده‌داری کرده و گاه و بیگاه با حضور در کلوپ‌های شبانه، هیاهو راه انداخته بود، براساس تازه‌ترین اخبار، رفتار مشابهی انجام داده که باعث خشم مسئولان شده است.
این بازیکن 30 ساله که چهارشنبه شب حتی پس از مدت‌های مدید بخت حضور در تیم ملی برزیل را در دیداری دوستانه برابر آرژانتین یافت، چندی قبل در کلوپی شبانه در شهر میلان حضور یافته و تا پاسی از صبح به خوشگذرانی پرداخته است.
وی همراه تنی چند از دوستانش ساعت 2:30 بامداد به هنگام خروج از چنین مکانی توسط دوربین تلفن همراه یکی از هواداران میلان شکار شده که اکنون در اینترنت منتشر شده است.
انتشار این خبر سبب شد تا ماسیمیلانو آلگری، سرمربی تیم نسبت به این رفتار نادرست بازیکن میانه میدانش واکنش نشان دهد. وی اظهار داشت: " گاهی پس از یک بازی خارج از خانه، زمان صرف شام به طول می‌انجامد؛ اما اوقات شبانه‌روز چیزی نیست که دست بازیکن باشد. نمی دانم چرا برخی متوجه این نیستند و نظم را رعایت نمی‌کنند. آن هم در شرایطی که ما سالی بسیار مهم را در پیش داریم و می‌خواهیم بدون هیچ شرطی قهرمان شویم. "
این اظهارات تند از جانب سرمربی مشکی و قرمز‌پوشان میلانی در حالی عنوان شد که از چند روز قبل منابع رسانه‌ای از احتمال جدایی هافبک برزیلی از این تیم خبر دادند.
برخی تحلیل‌گران باور دارند این بی‌نظمی از سوی ستاره اول جهان در مقطع کنونی باعث خواهد شد تا روند جدایی‌اش شتاب بیشتری بگیرد.


نظرات()