تبلیغات
استقلالی - مسوول جداشده كانون هواداران استقلال به سمتش بازگشت
یکشنبه 5 دی 1389

مسوول جداشده كانون هواداران استقلال به سمتش بازگشت

• نوشته شده توسط: سجاد فلاح

مسوول جداشده كانون هواداران استقلال به سمتش بازگشت

مسوول کانون هواداران باشگاه استقلال پس از بازگشت به مسوولیتش گفت: دلیل جدایی‌ام از استقلال تنها مسایل مالی بود که فتح‌الله‌زاده قول حل شدن آن را داد.

غلامرضا سعادتی که از سمت مسوولیت کانون هواداران باشگاه استقلال کنار گذاشته شده بود دوباره به کارش بازگشت و در‌این باره گفت: از باشگاه جدا شده بودم، اما شب گذشته (شنبه) عده‌ای با وساطت دوباره مرا به استقلال وصل کردند. متاسفانه تنش‌هایی در کار بوجود آمده بود که آینده خوبی نداشت و قرار است مشکلات مربوط به آن حل شود.


وی در بیان مشکلات اداره این کانون، افزود: یک بخش آن مربوط به مسایل مدیریتی؛ بخشی به امور مالی و بخش دیگری به خاطر حاشیه‌ها بود. ما برنامه کاملی برای کانون داشتیم و با روندی که طی کردیم انتظاراتی را هم بوجود آوردیم. موانع کار که برطرف شد خوشحال شدیم، اما واقعا بستر لازم برای کار فرهنگی در میان تماشاگران سخت است.


مسوول کانون هواداران استقلال با بیان اینکه تمام لیدرهای این تیم یک روز پیش از بازی‌ها تخلیه روانی می‌شدند، گفت: لیدرهای تیم در طول هفته دچار تحریک‌های روانی زیادی می‌شدند که با یک کار ابتکاری همیشه یک روز پیش از هر مسابقه جلسه‌ای می‌گذاشتیم و همه حرف‌هایشان را می‌زدند و از روانی تخلیه می‌شدند تا در حین برگزاری بازی متحد بوده و مشکلی روی سکوها نباشد. هر کدام از این جلسات پانصد هزار تومان هزینه داشت که برای ادامه آن به مشکلات مالی برخورد کردیم.


سعادتی با بیان اینکه فتح‌الله‌زاده (سرپرست باشگاه استقلال) نسبت به نحوه کار کانون انتقادی نداشته، توضیح داد: فتح‌الله‌زاده موافق برنامه‌های ما بوده و هست. در صحبت‌هایی که با وی داشتیم تنها مسایل مالی مطرح بود. او انتقادی از ما نکرد که مثلا شعارهای تندی را علیه بازیکنان، مربیان و... استقلال داده باشیم. همچنین قرار شد بخشی از مشکلات مالی تا آخر هفته حل شود و بخشی از آن هم به آینده موکول شد.


وی درباره مشکلاتی که بین فتح‌الله‌زاده و نقدی‌زاده (یکی از اعضای کانون هواداران) بوجود آمده بود نیز گفت: نقدی‌زاده هیچ شعاری علیه مدیریت باشگاه یا هر شخص دیگری در تیم نداده است و برای او حرف درآوردند. او در گروه من کار می‌کند و مدیریت باشگاه هم مشکلی با ادامه همکاری‌اش ندارد. نقدی‌زاده مجادله‌هایی را با فتح‌الله‌زاده داشت اما این بحث‌ها به هیچ وجه به سکوها کشیده نشد. او و هیچ کدام از لیدرهایی کانون شعاری را علیه مدیریت باشگاه ندادند.


وی گفت: وقتی مسوولیت کار را گرفتیم برخی افراد حاشیه‌ ساز را جریمه کردیم که آنها همواره از ما ناراحت و عصبانی بوده و سعی می‌کردند موج‌های حاشیه‌ای علیه کانون ایجاد کنند. در باشگاه بزرگ استقلال هم همیشه یکسری آدم‌هایی هستند که منافع‌شان را پی‌گیری می‌کنند. ما برای تشویق‌ها محدودیت قایل شده و گفتیم تنها بازیکنان، نیمکت و مدیریت باید تشویق شود و از دادن سر دادن هر شعار موافق یا مخالفی درباره پیشکسوتان استقلال و افراد غیر خودداری کنیم. ما این وضعیت را اداره کردیم و تاکنون هیچ شعاری علیه استقلالی‌های باشگاه ندادیم. ممکن است در این بین برخی کارشکنی کنند که مشکلات احتمالی را جمع کنیم. ما در کانون پاکسازی کردیم و حق و حقوق هفت هشت نفری به خاطر جرایم‌شان پرداخت نشد و آنها سعی می‌کنند مشکلاتی را برای ما بوجود آورند.


نظرات()