تبلیغات
استقلالی - نگاهی به نتایج و گلزنان بازی های دیروز جام حذفی کشور
سه شنبه 23 آذر 1389

نگاهی به نتایج و گلزنان بازی های دیروز جام حذفی کشور

• نوشته شده توسط: سجاد فلاح

نگاهی به نتایج و گلزنان بازی های دیروز جام حذفی کشور

*  دیدار تیم‌های سپاهان اصفهان و راه‌آهن در چارچوب مرحله یک‌هشتم نهایی جام حذفی در ورزشگاه فولادشهر برگزار شد و با برتری 4 بر صفر میزبان خاتمه یافت.
سپاهان با گلزنی هادی عقیلی در دقیقه 2، امید ابراهیمی در دقیقه 30، ابراهیم توره در دقیقه 64 و رضا عنایتی در دقیقه 90+2 با نتیجه 4 بر صفر به برتری دست یافت تا در مرحله یک چهارم نهایی باید در ورزشگاه آزادی به مصاف پرسپولیس برود.
قضاوت این دیدار برعهده علیرضا فغانی بود. وی به احسان حاج‌صفی و ابراهم توره از سپاهان کارت زرد نشان داد. همچنین قاسم زاغی‌نژاد، مربی سپاهان را در دقیقه 80 از زمین بازی اخراج کرد.

  *  دیدار تیم‌های شهرداری یاسوج و کاوه تهران از مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی از ساعت 14 دیروز در ورزشگاه تختی یاسوج برگزار شد و با نتیجه یک بر صفر به سود میزبان به پایان رسید.
محمد خاله‌احمدی دردقیقه 83 تک گل میزبان را از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند تا شاگردان زرینچه از رقابت‌های جام حذفی وداع کنند.
البرز حاجی‌پور قضاوت این دیدار را بر عهده داشت. وی به اکبر صادقی از کاوه و علیرضا کردی از شهرداری کارت زرد نشان داد.
شهرداری یاسوج با پیروزی در این دیدار حریف استقلال در مرحله یک چهارم نهایی شد. میزبان این دیدار با توجه به میزبانی هر 2 تیم استقلال و شهرداری در مرحله یک هشتم، با قرعه‌کشی مشخص خواهد شد.
شهرداری در مرحله قبل ذوب‌آهن را در اصفهان حذف کرده بود.

   *  دیدار تیم های تراکتورسازی و ملوان انزلی از مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی از ساعت 14:30 در ورزشگاه یادگار امام برگزار شد.
این مسابقه در پایان 90 دقیقه بدون گل به پایان رسید تا کار به وقت اضافه کشیده شود. در وقت اضافی نیز دو تیم نتوانستند دروازه هم را باز کنند تا بازی به ضربات پنالتی کشیده شود. در ضربات پنالتی ملوان انزلی با نتیجه 5 بر 4 تراکتورسازی را مغلوب کرد.
برای تیم ملوان پژمان نوری، علیرضا رمضانی، محمد رستمی، هادی تامینی و سهیل رحمانی پنالتی زدند و برای تیم تراکتورسازی محمد نصرتی، تیموریان، پینمتا، محمد ابراهیمی و مجتبی ترشیز ضربات پنالتی را زدند که ترشیز پنالتی خود را از دست داد.
ملوان برای شناخت حریف خود در مرحله نیمه نهایی باید منتظر برنده دیدار شهرداری یاسوج و استقلال باشد.
قضاوت بازی بر عهده تورج حق وردی بود. وی از تراکتورسازی به تیموریان و احمدپوری و از ملوان به علیرضا رمضانی،‌ مهرداد اولادی، محمد رستمی و سهیل رحمانی کارت زرد نشان داد.

تنها نکته حاشیه ای این دیدار وقتی رخ داد که تراکتورسازی صاحب ضربه ایستگاهی شد و در شرایطی که آندارنیک تیموریان قصد داشت پشت توپ بایستد محمد نصرتی کاپیتان تراکتورسازی این بازیکن را هل داد و به او اعلام کرد که می خواهد خودش پشت توپ قرار گیرد. تیموریان نیز به این حرکت واکنشی نشان نداد.

  *  دیدار تیم‌های استیل‌آذین و فولادخوزستان در چارچوب مرحله یک‌چهارم نهایی رقابت‌های جام حذفی در ورزشگاه دستگردی در حضور حدود 500 هوادار از ساعت 14:30 آغاز شد.
این مسابقه که قضاوت آن برعهده محسن ترکی بود 2 بر صفر به سود فولاد خوزستان خاتمه پیدا کرد. گل‌های فولادی‌ها را رضا نوروزی در دقیقه 78 و آرش افشین در دقیقه 90 به ثمر رساندند.
محسن ترکی در این مسابقه سیاوش اکبرپور و حسن اشجاری از استیل‌آذین را با کارت زرد جریمه کرد.
استیل آذین هفته گذشته در لیگ برتر 2 بر یک فولاد را شکست داده بود اما با شکست امروز و پس از این که در لیگ نتایج خوبی نگرفته از جام حذفی هم کنار رفت. 

 


نظرات()