تبلیغات
استقلالی - مبعلی: داور اشتباهش را با اخراج بازیکن شهرداری تلافی کرد
یکشنبه 21 آذر 1389

مبعلی: داور اشتباهش را با اخراج بازیکن شهرداری تلافی کرد

• نوشته شده توسط: سجاد فلاح

مبعلی: داور اشتباهش را با اخراج بازیکن شهرداری تلافی کرد

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، ایمان مبعلی هافبک تیم استقلال درخصوص اخراجش در بازی مقابل شهرداری تبریز گفت: من اصلا حرفی به داور نزدم که مستحق دریافت کارت قرمز باشم و فقط وقتی داور خطا گرفت، به او اعتراض ساده‌ای کردم که هیچ گونه حرف رکیک یا زشتی هم بر زبان نیاوردم.
اطرافیان من، همگی من را می‌شناسند و من واقعا نمی‌دانم چرا داور به من کارت قرمز داد. شما حتی عکس‌العمل سایر بازیکنان را هم دیدید چون من هیچگاه نمی‌خواهم شرایط تیمم را بد کنم و با اخراجم، باعث تغییر روند بازی شوم.
وی افزود: اخراج من واقعا غیرمنطقی بود و من می‌خواهم بدانم آقای داور چه گزارشی رد خواهند کرد که توجیه درستی برای اخراج من باشد. وقتی فرهاد مجیدی به علت کاری که نکرده محروم و جریمه می‌شود پس من هم باید این طور اخراج شوم!
من در فوتبال ایران دیده‌ام که حرف‌های بسیار زشت به داور می‌زنند اما هیچ برخوردی نمی‌شود و واقعا نمی‌دانم چرا به اعتراض ساده من کارت قرمز نشان داد.
مبعلی درخصوص گزارش گزارشگر این بازی هم تصریح کرد: من اگر می‌خواستم بازی فولاد را از دست بدهم می‌توانستم بگویم مصدومم و نمی‌توانم؛ پس دلیلی ندارد با گرفتن کارت قرمز و 10 نفره کردن تیمم سفر به اهواز را از دست بدهم.
من نان حلال به خانه‌ام می‌برم و نمی‌دانم چرا گزارشگر یک بازی باید باعث ایجاد چنین حرف و حدیث‌هایی شود.

نظرات()